KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11955307
nr 1195 5307
Oidentifierad konstnär. Mytologiskt motiv. Signerad, daterad 1911. Olja på duk, 33x39 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 augusti 2018
kl 20:05:38
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)